Asociația pentru micuțul Noel

Dar din dar se face RAI

Dată: 31 December 2021
Voluntarii ai Asociației pentru micuțul Noel lansează o campanie caritabilă de a ajuta copii nevoiași de Sărbători. La fel ca și anul trecut,
[ Show more ]

Galantomi:

Donații:

Sumă:

Vrei să fii fundraiser? Contactează Organizația

La fel ca și anul trecut, voluntarii pregătesc pachete drăgălașe cu haine și jucării pentru familii fără posibilități. Această campanie a readus în trecut multe zâmbete și bucurii în casa celor care au avut nevoie de ajutor. Așadar, vrem ca și în acest an să facem împreună o faptă bună.

Te alături acestei campanii? - Cu o donație de 25 lei , valoarea unui pachet, faci două fapte bune: banii donați ajung în totalitate cazului Mirunei iar pachetele achitate ajung în casele celor nevoiași.

Ce conțin aceste pachete? - Fiecare pachet este sortat după vârstă ș conține între 10-15 articole de îmbrăcăminte sezonale și o jucărioară.

Pentru a ajuta cât mai multe familii în acest an și ca proiectul să fie unul de succes, vă invităm alături de noi să facem fapte bune!